Najlepsi bukmacherzy online Liczba bukmacherów rośnie z miesiąca na miesiąc, podczas gdy jeszcze kilka lat temu mogliśmy obstawiać zakłady tylko w kilku najpopularniejszych.
Istnieją strony i usługi z których korzysta prawie każdy, traktujący poważnie zakłady, gracz. Korzystać z nich powinny również osoby które dopiero zaczynają swoją przygodę z bukmacherką, aby dać sobie te kilka procent więcej na wygraną. W tym "biznesie" liczy się bowiem każda informacja, nawet najmniejsza.

Lista firm bukmacherskich - w sieci można znaleźć wiele stron, które pomagają przy wyborze bukmachera. Jedną z bardziej wiarygodnych stron jest ranking bukmacherów, który przedstawia ofertę i bonusy, jakie oferują bukmacherzy online. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia Bukmacherzy.info, jak również eBukmacherzy.pl .

Porównywarki kursów - w internecie istnieje wiele tego typu stron. Są to darmowe bazy danych w których zbierane są aktualne kursy oferowane przez różnych bukmacherów. Dlaczego warto korzystać z porównywarek? Aby dać sobie szansę na większą wygraną lub innymi słowy, mniejszą stratę z wygranej. Różnice w kursach pomiędzy różnymi firmami mogą być spore, podczas gdy jeden bukmacher wystawia kurs 2.10, inny na dokładnie to samo zdarzenie może proponować kurs 2.25. Stawiając taki typ za 1000 PLN w przypadku wygranej u pierwszego bukmachera na czysto zarobimy 1100 PLN, u drugiego 1250. Różnica to 150 PLN czyli 15% naszej stawki. Jeszcze większa różnicę odczujesz jeśli porównasz ile miesięcznie mogłeś stracić grając zaniżone kursy u jednego wybranego bukmachera.

Fora bukmacherskie - strony które łączą różne osoby we wspólnej walce przeciwko bukmacherom. Warto podchodzić z dystansem do analiz różnych użytkowników i nie "napalać" się zbytnio na to co piszą. Dlaczego więc polecamy tego typu strony? Można na nich bowiem znaleźć różne przydatne informacje np. o absencji jakiegoś zawodnika czy innych mniej lub bardziej sprzyjających okolicznościach które mogą pomóc nam przy wybieraniu typu. Fora bukmacherskie to również ciekawe społeczności potrafiące wciągnąć w rozmowy w długie zimowe wieczory. Warto zarejestrować się na wybranym forum i dzielić swoimi spostrzeżeniami z innymi użytkownikami.

Poradniki i artykuły bukmacherskie - wiedzy nigdy dosyć. Co prawda to nie wiedza pozwoli nam zarobić pieniądze ale sportowcy na boisku, ale mimo wszystko może mieć duży wpływ na naszą grę. Warto więc poszerzać swoją wiedzę na temat zakładów bukmacherskich, nie ma bowiem osoby która wie o nich wszystko. Polecamy różnego rodzaju artykuły i książki najbardziej doświadczonych graczy, którzy dzięki swojej wiedzy dorobili się na bukmacherce dużych pieniędzy. Ciekawą stroną może być serwis oferujący najlepsze systemy bukmacherskie - kilka lat w sieci i wiele pozytywnych opinii stawiają go na pierwszym miejscu. Przydatne może być również śledzenie świata sportu poprzez czytanie różnego rodzaju gazet sportowych czy portali internetowych.