Najlepsi bukmacherzy online Liczba bukmacherów rośnie z miesiąca na miesiąc, podczas gdy jeszcze kilka lat temu mogliśmy obstawiać zakłady tylko w kilku najpopularniejszych.
Bonus startowy dla nowych użytkowników to jeden z tych punktów oferty bukmacherów którymi najczęściej kierują się zakładający swoje konta gracze. Obecnie każda firma zaliczająca się do czołówki rynku zakładów bukmacherskich posiada bonusy bukmacherskie. Bukmacherzy prześcigają się w kwotach jakie może zgarnąć rozpoczynający swoją przygodę z zakładami gracz.

Kolorowe bannery z wielkimi kwotami zachęcają do zakładania kont i składania depozytów. Zanim jednak oczarowani wielką sumą wyświetloną na monitorze zarejestrujemy się u danego bukmachera i wpłacimy pieniądze, warto najpierw sprawdzić warunki i regulamin bonusu. Może bowiem okazać się, że zasady obrotu są tak skomplikowane, że nie tylko nie wypłacimy ani kawałka z przyznanego nam bonusa, ale również przegramy swój depozyt przy próbie spełnienia warunków obrotu. Przyjrzyjmy się które oferty są obecnie najatrakcyjniejsze i gdzie warto wpłacić swoje pieniądze aby zapewnić sobie jeszcze większy kapitał na rozpoczęcie walki z "bukiem".

Bet-At-Home - austriacki bukmacher od wielu lat należy do czołówki firm oferujących zakłady online. Podczas gdy patrząc obiektywnie ciężko umieścić tę firmę na samym szczycie listy najlepszych bukmacherów, to już w zestawieniu najlepszych bonusów startowych Bet-At-Home znajduje swoje miejsce w ścisłym czubie. Pierwsze co rzuca się w oczy w ofercie bukmachera to wielka kwota jaką za darmo może zgarnąć każdy gracz. Jest to bowiem aż 800 PLN. Aby wykorzystać maksymalną wartość bonusa należy wpłacić 1600 PLN. Próg wynosi zatem 50%. Złośliwi mogą powiedzieć - to tylko 50% - dla niektórych być może tylko, ale żadna inna firma nie oferuje większego bonusa startowego. Sporą zaletą są również zasady obrotu. Podczas gdy większość firm wymaga nawet kilkunastokrotnego obrotu otrzymaną promocyjną kwotą, w tym przypadku do uwolnienia bonusa wystarczy czterokrotne postawienie go w zakładach po kursie conajmniej 2.00.

Bet365 - drugą, wcale nie gorszą, ofertą jest propozycja brytyjskiego Bet365. Każdy nowy gracz może liczyć nawet na 200 PLN za darmo w ramach oferty - Bonus Bet365. W tym celu należy dokonać depozytu i postawić zakład kwalifikacyjny na sumę jaką chce się otrzymać w ramach bonusa powitalnego. Po jego rozliczeniu otrzymujemy do dyspozycji promocyjne środki. Znakomicie wyglądają zasady obrotu bonusem do którego uwolnienia potrzebne będą jedynie trzykrotny obrót depozytem i bonusem po kursie przynajmniej 1.50. Po spełnieniu tych warunków pieniądze stają się własnością gracza.

Polecamy oba przedstawione bonusy jako dwie najlepsze oferty bukmacherskie dostępne dla polskich graczy. Spora suma premii, dogodne warunki obrotu i dwie bardzo znane europejskie marki dają pewność, że nasz depozyt jest bezpieczny, a ewentualne wygrane na pewno zostaną nam wypłacone.