Najlepsi bukmacherzy online Liczba bukmacherów rośnie z miesiąca na miesiąc, podczas gdy jeszcze kilka lat temu mogliśmy obstawiać zakłady tylko w kilku najpopularniejszych.
Wiedzy nigdy za wiele. Zapoznaj się z naszą złotą jedenastką czyli radami które uczynią z Ciebie lepszego gracza już po ich przeczytaniu.

1. Nie podpalaj się, po przegranej daj sobie trochę czasu na zebranie myśli i gdy już to zrobisz - zaatakuj bukmachera jeszcze raz, szansa, że ten atak będzie skuteczny jest spora.

2. Stawiaj pieniądze tylko na te mecze które przeanalizowałeś, nie chciałbyś przekonać się na własnej skórze jak to jest stracić ciężko zarobione pieniądze na bezsensownych typach.

3. Nigdy nie umieszczaj tego samego typu na kilku kuponach, nawet jeśli jest on teoretycznie pewny.

4. Nie ma pewniaków - nigdy nie stawiaj wszystkich pieniędzy na jeden typ.

5. Nie kieruj się emocjami. Wielu graczy traci regularnie pieniądze stawiając np. na polską reprezentację w piłce nożnej. Unikaj obstawiania drużyn z którymi sympatyzujesz.

6. Trzymaj pieniądze u kilku bukmacherów - nigdy nie wiesz czy w którymś z nich nie trafi się jakaś perełka w postaci zawyżonego kursu lub pomyłki.

7. Kursy nie grają. Nie zawsze faworyt wygrywa mecz. Pamiętaj o tym zanim postawisz grube pieniądze na niski kurs i przegrasz wszystko.

8. Nie angażuj zbyt wielkich kwot na początku sezonu. Obserwuj jak grają drużyny po przerwie i dopiero powierzaj im duże pieniądze.

9. Nie daj się wkręcić w wir zakładów live. Obstawiając niszowe dyscypliny o których nie masz pojęcia być może na początku wygrasz trochę pieniędzy lecz w dłuższym okresie czasu wyjdziesz na spory minus.

10. Korzystaj z portali internetowych. Nie przelewaj bukmacherskich wygranych przez konta bankowe.

11. Przeszukuj internet w poszukiwaniu ciekawych informacji, niekoniecznie typów innych użytkowników, ale wszystkiego tego co może mieć wpływ na powodzenie wybranego typu.