Najlepsi bukmacherzy online Liczba bukmacherów rośnie z miesiąca na miesiąc, podczas gdy jeszcze kilka lat temu mogliśmy obstawiać zakłady tylko w kilku najpopularniejszych.
Dobieraj stawki z głową. Zarabiać na zakładach nie oznacza wcale wygrywać wielkie sumy w ciągu kilku godzin czy kilku dni. Jeśli na jeden mecz czy kupon postawisz całość lub większość swojego bukmacherskiego kapitału, nie bądź zdziwiony jeśli za chwilę będziesz musiał skapitulować i czekać na nowe środki aby złożyć depozyt. Zawsze zostawiaj sobie możliwość wykonania ponownego ataku na pieniądze bukmachera, nigdy nie wiesz bowiem co może się zdażyć.

Nie patrz na kursy. Kursy wystawiane przez bukmachera w jakimś stopniu odzwierciedlają szanse drużyn na wygranie meczu jednak nie można im bezgranicznie ufać. Początkujący gracze szybko przekonają się na własnej skórze jak boli przegrana po kursie 1.01 czy nawet mniejszym oferowanym przez zakłady na żywo. Zanim spojrzysz na kursy postaraj się samemu ocenić szanse na wygraną jednej z drużyn. Jeśli najpierw sprawdzisz jakie kursy zostały wystawione, ciężko może Ci być pokonać podświadomość i postawić przeciwko faworytowi, mimo, że Twoim zdaniem wcale nim nie jest. Pamiętaj, faworyt nie zawsze wygrywa.

Korzystaj z bonusów. Bukmacherzy internetowi w przeciwieństwie tych naziemnych nie tylko nie pobierają podatków od wysłanych kuponów, ale oferują również darmową gotówkę na grę. Otrzymać można naprawdę duże pieniądze które zdecydowanie pomogą w walce z bukmacherem. Dzięki temu ewentualna przegrana nie odbije się aż tak boleśnie na naszym portfelu i pieniądzach które wpłaciliśmy, a jedynie pochłonie całość lub część otrzymanego bonusa.

Sprawdzaj i porównuj kursy. Wielu graczy wciąż ignoruje tę zasadę, z lenistwa wpłacając i trzymając środki tylko u jednego bukmachera. Ten sposób może być dobry dla weekendowych graczy którzy stawiają głównie na rozrywkę. Jeśli jednak Twoim celem są pieniądze, sprawdzaj który bukmacher oferuje najwyższy kurs na typ który chcesz postawić. Porównanie oferty różnych firm zajmie chwilę dzięki darmowym porównywarką kursów. Zdziwisz się ile więcej mogło trafić do Twojej kieszeni gdybyś tylko grał najwyższe dostępne na rynku kursy.

Nie daj się nabrać na fixy i ustawki. Każdy kto w mniejszym lub większym stopniu zajmuje się zakładami bukmacherskimi z pewnością spotkał się z propozycją kupna informacji o ustawionym meczu. Wiele osób skuszonych wielką, pozornie pewną, wygraną traci głowe i wysyła pieniądze oszustowi w zamian otrzymując fałszywą informację na której traci również pieniądze z kuponu. Zastanów się - gdybyś posiadał wiedzę o niedokońca czystym meczu, czy sprzedawałbyś ją za drobne pieniądze ryzykując, że informacja "rozejdzie się"? Odpowiedź jest raczej jasna.