Najlepsi bukmacherzy online Liczba bukmacherów rośnie z miesiąca na miesiąc, podczas gdy jeszcze kilka lat temu mogliśmy obstawiać zakłady tylko w kilku najpopularniejszych.

Zakłady bukmacherskie online

W ciągu ostatnich kilkunastu lat obstawianie zakładów stało się dużo łatwiejsze dzięki wprowadzeniu możliwości gry przez internet. Usługę taką oferują obecnie nie tylko wielkie firmy, ale również bukmacherzy naziemni posiadający swoje strony w internecie. Wielu graczy nie dostrzega wielkiej różnicy w obu sposobach gry wciąż wysyłając swoje kupony u tzw. ziemniaka. Oto kilka powodów które z pewnością zmienią spojrzenie każdego, nawet najbardziej zatwardziałego fana naziemnych zakładów bukmacherskich.

Zakłady bukmacherskie możesz obstawiać u jednego z popularnych bukmacherów. Sprawdź listę zaufanego serwisu, na której znajdują się popularni bukmacherzy online, bonusy, oraz wszelkie promocje. Wybierz bukmachera, który spełni Twoje oczekiwania.

Wysokie kursy i brak podatku. Decydując się na wysłanie kuponu u bukmachera naziemnego musimy się liczyć z wysokim podatkiem który na chwilę obecną wynosi aż 12%. Płacąc 100 PLN na stawkę naszego kuponu przeznaczamy tylko 88 PLN. Obstawiając ten sam zakład w internecie nie ponosimy żadnej opłaty. Dużą różnicę robią również kursy. Marża pobierana przez bukmacherów naziemnych jest dużo większa od tej która zgarniają firmy internetowe. To sprawia, że wchodząc do punktu już na starcie jesteśmy przegrani, mimo, że mecz który obstawiliśmy nawet się nie rozpoczął.

Mecze dostępne o każdej porze. Stawiając zakłady w internecie nie interesuje już nas czy jest późny wieczór, niedziela czy święto. Sport nigdy się nie kończy a ciekawe wydarzenia rozgrywają się także w porach nocnych (NBA, NHL) czy w święta. Nie ograniczaj się do godzin otwarcia punktów naziemnych i pozostań w akcji cały czas.

Bonusy. Każda szanująca się firma internetowa oferuje wysokie bonusy dla swoich graczy. W większości przypadków nowy użytkownik może liczyć nawet na podwojenie swojej wpłaty. To ułatwia grę i zwiększa szanse na wielkie wygrane. Podczas gdy punkty naziemne zabierają pieniądze w postaci podatku i zaniżonych kursów, bukmacherzy internetowi nagradzają nas ciekawymi bonusami i promocjami.

Możliwość obstawiania na żywo. Spóźniłeś się na początek meczu? To nie problem. Grając w internecie wciąż masz możliwość typowania spotkania które już się rozpczęło. Metoda ta ma wielu zwolenników i wcale nie dotyczy tylko tych którzy nie zdążyli na pierwszy gwizdek w meczu.

Bogata oferta. Nie ma sensu porównywać ofert wystawianych przez bukmacherów internetowych i naziemnych. Wszystko świadczy bowiem na korzyść tych pierwszych. Szeroka jest nie tylko liczba sportów, ale także lig i zdarzeń na poszczególne mecze. Możliwe jest obstawienie praktycznie wszystkiego. Nie ograniczaj się do najpopularniejszych spotkań i znajdź coś dla siebie w szerokiej ofercie bukmacherów online.