Najlepsi bukmacherzy online Liczba bukmacherów rośnie z miesiąca na miesiąc, podczas gdy jeszcze kilka lat temu mogliśmy obstawiać zakłady tylko w kilku najpopularniejszych.

Wpłata i wypłata u bukmachera online

W obecnych czasach prawie każdy bukmacher udostępnia swoim użytkownikom wiele różnych metod płatności. Początkującym użytkownikom nazwy wielu z nich mogą mówić mało albo nawet nic. Przedstawiamy najpopularniejsze i najwygodniejsze metody dokonywania depozyt u bukmacherów internetowych.

MoneyBookers (Skrill) - zdecydowanie najpopularniejsza metoda płatności wśród graczy zakładów bukmacherskich, kasyn internetowych czy platform pokerowych. Portfel internetowy od wielu lat świadczy usługi na najwyższym poziomie. Dlaczego ta metoda jest najlepszym sposobem do wpłacania i wypłacania pieniędzy? Przede wszystkim chodzi o czas. Bukmacherzy ze ścisłej czołówki wypłacają wygrane na konto MoneyBookers w ciągu maksymalnie 24 godzin od zlecenia. Najczęściej nie trwa to jednej więcej niż 24 godziny. Istnieją firmy które wysyłają środki już po 2-3 godzinach, a absolutnym hitem jest automatyczna wypłata. Od razu po zleceniu pieniądze są przesyłane na nasze konto. Usługę taką oferuje m.in bukmacher PinnacleSports. MoneyBookers umożliwia wyrobienie karty MasterCard (za opłatą w wysokości 10 euro) którą można płacić w sklepach czy w internecie (za darmo) a także wypłacać pieniądze z bankomatu (za opłatą 2 euro). Gdy tylko nasz kupon zostanie rozliczony możemy od razu wypłacić wygrane i po chwili trzymać je już w ręce. Depozytu dokonywane tą drogą dostępne są na koncie już po paru sekundach od wpłaty.

Neteller - kolejny, równie popularny, portfel internetowy z najwyższej półki. W zasadzie oferuje identyczne usługi do wyżej opisany konkurent. Wypłaty od czołowych bukmacherów realizowane są w ciągu kilku godzin, wpłaty natomiast księgowane są natychmiast po wpłacie i od razu dostępne do gry. Podobnie jak MoneyBookers, Neteller oferuje możliwość wyrobienia karty.

Konto bankowe - wciąż popularna wśród wielu graczy metoda wpłat i wypłat. W porównaniu do wyżej opisanych portfeli internetowych wypada jednak bardzo blado. Decydując się na wypłatę środków tą drogą musimy uzbroić się w cierpliwość i poczekać na pieniądze nawet kilka dni. Dzięki usługom typu Przelewy24 depozytu dokonywane tą drogą księgowane są już po paru minutach na koncie bukmacherskim. Warto jednak poważnie zastanowić się czy w świetle obecnej ustawy antyhazardowej warto ryzykować i przyjmować wygrane z zakładów bukmacherskich właśnie na konto bankowe.