Najlepsi bukmacherzy online Liczba bukmacherów rośnie z miesiąca na miesiąc, podczas gdy jeszcze kilka lat temu mogliśmy obstawiać zakłady tylko w kilku najpopularniejszych.
Na najpopularniejszych forach bukmacherskich można znaleźć tematy w których użytkownicy dzielą się swoimi historiami z początków przygody z obstawianiem. W tematach tych mnożą się opowieści o trudnych początkach i rzuceniu samego siebie na głęboką wodę. Zanim zdecydujemy się na wpłatę pierwszego depozytu warto spróbować potrenować "na sucho", bez ryzykowania pieniędzy. Dając sobie trochę czasu na nauczenie się bukmacherki unikniemy wielu błędów.

Podawanie typów na forach bukmacherskich to jeden ze sposobów na "grę" bez wpłacania depozytu. Podając swoje typy w temacie mamy możliwość prowadzenia statystyk czy poddawania swoich typów pod ocenę innych graczy. Po dłuższym okresie czasu możemy sprawdzić czy obstawianie przynosi nam zyski, który sport jest najbardziej dochodowy i której lidze poświęcić najwięcej uwagi gdy będziemy już gotowi złożyć swój pierwszy depozyt. Najpopularniejsze fora organizują konkursy dla swoich użytkowników w których każdy może się za darmo sprawdzić. To również dobry sposób na trening odpowiedniego doboru spotkań.

Innym ciekawym sposobem na grę bez ryzyka jest uczestnictwo w konkursach typerskich. Jednym z nich jest najpopularniejszy wirtualny bukmacher w internecie - serwis LigaTyperow.pl. Oprócz możliwości sprawdzenia się w typowaniu pojedynczych meczów, kuponów czy pisania analiz możemy także wygrać prawdziwe pieniądze które później można wykorzystać w prawdziwej grze. LigaTyperow.pl organizuje trzy regularne, comiesięczne konkursy dla swoich użytkowników. Każdego miesiąca do wygrania jest ponad 2000 PLN które najlepsi gracze podzielą między sobą.

Warto wziąć pod uwagę możliwość wcześniejszego treningu, zanim wpłacimy do bukmachera pierwszy depozyt. Jak wiadomo trening czyni mistrza, podchodząc do walki z bukmacherem bez odpowiedniego przygotowania prawdopodobnie przegramy pierwszy depozyt.