Najlepsi bukmacherzy online Liczba bukmacherów rośnie z miesiąca na miesiąc, podczas gdy jeszcze kilka lat temu mogliśmy obstawiać zakłady tylko w kilku najpopularniejszych.

Surebety pewniakami zakładów bukmacherskich

Ten tekst być może w małym stopniu zamiesza Ci w głowie. Wcześniej spotkałeś się pewnie z opiniami, iż nie ma pewnych systemów gwarantujących zysk niezależnie od rozstrzygnięcia meczu. Istnieje jednak jeden system dzięki któremu zawsze wygramy.

System ten to popularne surebety czyli zakłady które dawsze dadzą nam wygraną. Na czym dokładnie to polega? Obstawiamy wszystkie możliwe rezultaty danego spotkania, w piłce nożnej np. zwycięstwo gospodarzy, remis i wygraną gości. Skąd bierze się zysk i dlaczego zawsze będziemy na plusie? Różne firmy bukmacherskie oferują różne kursy, korzystając z różnicy gramy w trzech różnych firmach trzy różne rezultaty po możliwie najwyższych kursach.

Gdzie tkwi haczyk? Takowego nie ma wcale. Wygrane z takiego systemu nie są jednak oszałamiające i wahają się w granicach kilku procent od włożonej sumy. To oznacza, że na granie surebetów mogą sobie pozwolić raczej jedynie osoby ze sporym portfelem i kapitałem bukmacherskim.

Jak wejść do świata surebetów i wygrywać bez żadnego ryzyka? Po pierwsze trzeba zgromadzić odpowiednio wysoki, nawet kilkutysięczny budżet. Następnie konieczne będzie pozakładanie kont gracza w jak największej ilości bukmacherów online. Im więcej tym większa szansa na znalezienie odpowiednich do surebeta kursów. Kolejnym krokiem jest już tylko wyszukanie odpowiedniego meczu który będzie mógł zostać naszym surebetem. Pomóc w tym mogą darmowe strony które rosną jak grzyby po deszczu. Warto też korzystać z darmowych kalkulatorów surebetów które odpowiedzą nam na pytanie na jaki zysk możemy liczyć.

Czy granie surebetów niesie za sobą jakieś ryzyko? Praktycznie nie, jednak należy uważać na kilka rzeczy aby nie zamienić kilkuprocentowego zysku na sporą przegraną. Jeśli procent surebeta jest wyższy niż 8-10% należy zastanowić się, czy kurs wystawiony przez bukmachera nie jest przypadkiem pomyłką. W takim przypadku zakład może zostać anulowany, a jeśli na boisku padnie niekorzystny wynik, tracimy sporo pieniędzy. Innych pułapek w zasadzie nie ma. Zanim jednak zdecydujemy się na wpłacenie sporej gotówki warto najpierw potrenować na sucho lub na niskich stawkach. Być może zysku nam to nie przyniesie, ale pozwoli nabrać cennego doświadczenia które w przyszłości zaowocuje pewnym, regularnym zyskiem.