Najlepsi bukmacherzy online Liczba bukmacherów rośnie z miesiąca na miesiąc, podczas gdy jeszcze kilka lat temu mogliśmy obstawiać zakłady tylko w kilku najpopularniejszych.
Każdy z nas przechodzi kiedyś swój pierwszy raz - mamy oczywiście na myśli swój bukmacherski pierwszy raz. Logując się na stronę oferującą zakłady możemy nie rozumieć pewnych terminów, jednymi z nich są rodzaje zakładów jakie możemy zawrzeć. Jakie dokładnie typy wyróżniamy i czym różnią się one od innych?

Zakład pojedynczy (singiel) - najpopularniejsza forma zakładów w której naszą stawkę obstawiamy na jedno wybrane spotkanie. Aby nasz kupon był wygrany a pieniądze trafiły do kieszeni zgodnie z naszymi przewidywaniami musi zakończyć się tylko jeden mecz. Wiele osób twierdzi, że jest to najlepszy sposób na regularne zyski z zakładów bukmacherskich. Ten fakt pozostawiamy do przemyślenia samym graczom. Jest to również najbezpieczniejszy sposób na obstawianie. Ciężko w tym przypadku mówić o wielkich wygranych, jednak stały, regularny zysk jest jak najbardziej w zasięgu ręki.

Akumulator - druga forma zakładów w której to na naszym kuponie znajdują się przynajmniej dwa typy. Niektóre firmy limitują ilość możliwych spotkań zawartych na kuponie, jednak najczęściej możemy wytypować nawet kilkanaście meczów. Szanse na naszą wygraną maleją co prawda wraz ilością typów, przeciwnie jednak do ewentualnej wygranej. W tym przypadku na łącznym kursem kuponu jest iloraz wszystkich zdarzeń na kuponie. Wybierając trzy spotkania, każdy z kursem 2.00, łączny kurs całego kuponu wyniesie więc aż 8.00. Akumulatory są dobrym sposobem na próbowanie "ustrzelenia" dużej wygranej, nie ma jednak raczej mowy o regularnym wygrywaniu przy tego typu sposobie gry.

Zakłady systemowe - wysyłając zakład możemy natknąć się na takie terminy jak 3z4, 4z5, 3z5 itd. To nic innego jak właśnie zakłady systemowe. Na czym to polega? Umieszczając na kuponie kilka spotkań, możemy odebrać wygraną nawet jeśli jedno z nich nie pójdzie po naszej myśli. Jeśli przykładowo wytypujemy 5 meczów, wybierzemy system 4z5 a jeden typ będzie przegrany to i tak wygramy pieniądze. Dlaczego tak? Wybierając system 4z5 stawiamy tak naprawdę kilka kuponów w różnych kombinacjach czterech zdarzeń. Gdy jedno z nich będzie przegrane, jeden z kuponów wciąż zawiera 4 wygrane zdarzenia i on daje nam wygraną.

Zakłady live - oferowane przez praktycznie wszystkie najpopularniejsze firmy bukmacherskie. Umożliwiają obstawianie zakładów w czasie trwania danego spotkania. Gdy drużyna na którą postawiliśmy pieniądze pewnie wygrywa mamy możliwość zagrania tzw. kontry czyli zakłady na przeciwnika który da nam wygraną jeszcze przed końcowym gwizdkiem czy końcową syreną.