Najlepsi bukmacherzy online Liczba bukmacherów rośnie z miesiąca na miesiąc, podczas gdy jeszcze kilka lat temu mogliśmy obstawiać zakłady tylko w kilku najpopularniejszych.

Podstawowe informacje o zakładach bukmcherskich

Wiele osób obstawiających zakłady bukmacherskie przyjmuje, że osoby wystawiające oferty dla firm są nieomylne. Czy tak na pewno jest?

Kim są osoby wystawiające kursy dla firm bukmacherskich? Są to traderzy. Każda liga posiada swojego własnego eksperta lub grupę ludzi którzy analizują mecze i na podstawie posiadanych przez siebie informacji wystawiają kursy. Przewaga bukmachera nad graczem to jedynie wiedza jaką posiada.

Czytając jeden z poprzednich naszych artykułów dowiedziałeś się, że najlepszym sposobem na pokonanie bukmachera będzie skupienie się na jednej dyscyplinie czy lidze, tej którą najbardziej się interesujesz. Nie jest istotne jaką konkretnie ligę obstawiasz - czy jest to II liga polskiego hokeja na lodzie (oferowana przez Tobet) czy jedna z najpopularniejszych europejskich lig piłkarskich. W obu przypadkach możesz mieć dostęp do ciekawych informacji i znaleźć się krok przed bukmacherem. Oczywiście, dużo łatwiej będzie uzyskać wiedzę jakiej nie posiada bukmacher interesując się lokalnymi rozgrywkami.

Każdy gracz powinien zdać sobie sprawę z cenności różnych informacji. Zamiast poświęcać czas na czytanie kolejnych bzdurnych analiz na forach bukmacherskich, których jedynie bardzo mała część ma jakąś wartość merytoryczną, warto poświęcić trochę czasu na znalezienie cenniejszych informacji.

Z pewnością nie raz zaskakiwałeś swoich kolegów z pracy "gorącym" newsem jakiego próżno szukać było w gazetach czy portalach internetowych. O to właśnie chodzi w analizowaniu meczów. To nie wynik ubiegłotygodniowego meczu, czy wyjściowy skład jest najważniejszy przy dokonywaniu analizy - to może znaleźć każdy w ciągu kilku sekund na pierwszej lepszej sportowej stronie.

Jakie informacje są więc pożądane? Czy wiadomość na facebookowym profilu zawodnika informująca o tym, że nie wystąpi on w meczu z powodu wypadku i blokady drogi którą zmierza on na mecz nie jest istotna? Czy news rodem z plotkarskich portali mówiący o tym, że żona danego zawodnika przez kilka lat zdradzała go z bratem nie jest ważna? Oczywiście obie te informacje są piekielnie ważne. Bukmacherowi zajmie trochę czasu zanim sam dotrze do tego typu newsów. Masz więc szansę być o tej przysłowiowy krok przed oddsmakerami i postawić zakład po atrakcyjnym kursie zanim ten zostanie zmniejszony pod wpływem informacji o mniejszych lub większych osłabieniach.