Najlepsi bukmacherzy online Liczba bukmacherów rośnie z miesiąca na miesiąc, podczas gdy jeszcze kilka lat temu mogliśmy obstawiać zakłady tylko w kilku najpopularniejszych.

Jak grać u bukmachera online?

O hazardzie czy wchodząc dalej, zakładach bukmacherskich, powiedziane już zostało wszystko. Nie ma więc sensu ponownie rozstrząsać zagadnień związanych z możliwym uzależnieniem czy przegraniem swojego życia. Zajmiemy się jednak inną kwestią - możliwością zarobku na zakładach bukmacherskich.

Możemy wyróżnić wiele typów graczy, tych którzy inwestują naprawdę wielkie pieniądze, idące w wiele tysięcy złotych dziennie, tych którzy zachodzą do punktu wysłać weekendowy kupon za przysłowiowe 2 złote, czy wreszcie tych którym bukmachera daje niewielki, ale stały zarobek.

Artykuł ten nie przedstawi złotego środka na to, jak stać się wygrywającym graczem i zacząć zarabiać na zakładach. Skupimy się natomiast na znanych, choć nie dla każdego, zasadach które przestrzegają ci dla których zakłady są dodatkowym a czasem nawet głównym źródłem zarobku.

Nie zapożyczaj się na grę. Taką poradę zna pewnie każdy, jednak nie każdy zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji. Chcąc zarabiać na zakładach bukmacherskich trzeba grać jedynie środkami których strata nie zaboli nas do tego stopnia, że zmusi do wycofania się z gry. A tak może się stać jeśli w grze wykorzystamy pożyczone, lub poświęcone na inny, ważny cel, pieniądze. Zapamiętaj - gramy tylko za swoje, jeśli to zrobisz, kolejne tego typu porady możesz omijać.

Nie trać głowy. Nikt nigdy nie słyszał o graczu który zawsze wygrywa. Dlaczego? Bo tacy gracze po prostu nie istnieją. Chcąc zarabiać na zakładach, trzeba pamiętać, że przegrane również są częścią tego "biznesu". Najważniejsze po celnym ciosie od bukmachera móc pozbierać się i odpowiedzieć ogniem odbierając co swoje. Niczego dobrego nie przyniesie szybka próba odegrania się. Wręcz przeciwnie - jest duża szansa na to, że po prostu przegrasz swój kapitał. Przegrany kupon to nie koniec świata, daj sobie chwilę czasu, dobierz odpowiedni typ i zaatakuj bukmachera jeszcze raz.

Graj to na czym się znasz. Na forach bukmacherskich nie brakuje graczy którzy są "ekspertami" od wszystkich sportów i tykają się niemal każdej dyscypliny ufając swoim przemyśleniom lub typom innych graczy. To błąd. Jeśli chcesz naprawdę zarabiać skup się na swoim sporcie. Każdy z nas ma swoją ulubioną dyscyplinę którą się interesuje, czyta, śledzi to co dzieje się w lidze i wokół niej. Istnieje duża szansa na to, że posiadasz więcej informacji o danym meczu niż bukmacher. Nie wierzysz? Sprawdź sam.