Najlepsi bukmacherzy online Liczba bukmacherów rośnie z miesiąca na miesiąc, podczas gdy jeszcze kilka lat temu mogliśmy obstawiać zakłady tylko w kilku najpopularniejszych.

Jak analizować mecze w zakładach bukmacherskich?

Dogłębna analiza spotkania to najważniejsza rzecz w zakładach bukmacherskich która szybko może przełożyć się na realne zyski. Nie ma osoby która dzięki grze na chybił trafił lub po niskich kursach dorobiła się pieniędzy. Kluczem do wszystkiego jest analiza. Podpowiadamy co warto wciąż pod uwagę aby była ona kompletna i co najważniejsze odpowiadała nam na pytanie - który typ jest warty uwagi i ma duże szanse powodzenia.

Sytuacja kadrowa. Zanim zdecydujemy się postawić pieniądze na daną drużynę warto najpierw sprawdzić w jakim składzie zagra. Jeden z ważnych zawodników może być kontuzjowany lub z innych powodów nie wystąpić w spotkaniu, przez co szanse na wygranie akurat tej drużyny spadają. Spada również Twoja szansa na wygraną. Drużyna może również "odpuścić" dany mecz wystawiając rezerwowy skład. Złość będzie spora jeśli dowiesz się o tym fakcie... po fakcie, czyli wtedy gdy Twoje pieniądze zasilą budżet bukmachera.

Aktualna forma drużyny. Warto prześledzić jak w ostatnim czasie spisuje się ekipa której chcemy powierzyć nasze pieniądze. To da nam odpowiedź w jakiej formie znajduje się. Warto również sprawdzić jak w ostatnich meczach spisywali się rywale.

Motywacja. Duże znaczenia ma również to na ile dana drużyna jest zmotywowana aby sięgnąć po zwycięstwo w danym meczu. Jeśli lider tabeli mierzy się w lidze z obojętnie jaką drużyną a za kilka dni ma arcyważny pojedynek w ramach Ligi Mistrzów, to na pewno nikt nie wystawi pierwszego składu ryzykując kontuzjami najważniejszych graczy. Inny przypadek to sytuacja gdy jedna drużyna bardzo potrzebuje punktów a inna gra jedynie o prestiż i honor. Ekipa potrzebująca zwycięstwa do utrzymania się w lidze zrobi wszystko aby pokonać rywali i zagra na 150%, podczas gdy nie walczący już o wyższe pozycje przeciwnicy tylko na 50%.

Informacje dodatkowe. Wszystkie pozostałe szczegóły dotyczące spotkania. Informacje z gazet, portali internetowych, społecznościowych czy w końcu zwykłe plotki. Wbrew pozorom z tego typu newsów można czerpać bardzo przydatne informacje. Jeśli w klubie pojawił się nowy sponsor, piłkarze zrobią wszystko aby godnie się przed nim zaprezentować. Jeśli na mecz przyjeżdza ekipa której kibice w poprzedniej rundzie pobili jednego z piłkarzy przeciwników, gospodarze zrobią wszystko aby pokonać przeciwników.

Im więcej informacji zdołasz uzyskasz tym lepszy ogląd sytuacji będzie posiadał, to z kolei zwiększa Twoje szanse na poprawne wytypowanie rozstrzygnięcia spotkania które typujesz.