Najlepsi bukmacherzy online Liczba bukmacherów rośnie z miesiąca na miesiąc, podczas gdy jeszcze kilka lat temu mogliśmy obstawiać zakłady tylko w kilku najpopularniejszych.
Ciężko jednoznacznie stwierdzić który bukmacher jest najlepszy na rynku bowiem poziom tych ze ścisłej czołówki jest naprawdę bardzo wysoki i bardzo do siebie zbliżony. Dla jednego gracza najważniejsza będzie kwestia bonusów, dla innego spora oferta a dla jeszcze innego ładna graficznie strona. Czym warto kierować się przy wyborze tego jednego, odpowiedniego, w którym powinniśmy zdeponować środki?

Bonus powitalny. Nie da się ukryć, że to tym kieruje się większość użytkowników zakładających swoje konta. Warto wciąż pod uwagę nie tylko to jak wysoki bonus możemy otrzymać za swoją pierwszą wpłatę, ale także jaki obrót będziemy musieli nim wykonać aby móc wypłacić pieniądze. Musimy także zdecydować jaka forma będzie dla nas odpowiednia - freebet, czyli zakład bet ryzyka jaki oferuje np. Betclic, czy też zwykłe podwojenie pierwszej wpłaty, jakie otrzymamy wpłacając środki w Bet365.

Wysokość kursów. Nie każdy zdaje sobie sprawę ile może stracić wybierając bukmachera oferującego niższe kursy w porównaniu do innych firm. W dłuższym okresie czasu straty mogą być naprawdę spore. Przy wyborze bukmachera warto jest więc sprawdzić, który z nich oferuje najwyższe kursy. Pomóc w tym mogą darmowe porównywarki kursów. W zależności od tego jaka dyscyplina głównie nas interesuje pomogą one wybrać nam taką firmę która zaproponuje nam najwyższe na rynku kursy na interesujące nas zdarzenia.

Wielkość oferty. Bukmacherzy ze ścisłej czołówki są do siebie w znacznym stopniu podobni a w niektórych kwestiach jak np. znakomite podejście do klienta nie różnią się wcale, jednak wielkość oferty jest tym punktem który najbardziej różni firmy bukmacherskie online. Zanim zdecydujemy się na założenie konta warto więc sprawdzić co w swojej ofercie posiada dany bukmacher. Jeśli głównie obstawiać będziemy polski żużel z pewnością zdecydujemy się na Tobet, jeśli natomiast priorytetem jest Liga Mistrzów, wybierzemy Unibet który oprócz szerokiej oferty oferuje bonus na te rozgrywki.

Podejście do klienta, ogólne wrażenie. Warto poczytać opinie o różnych firmach, o tym jak traktują swoich klientów na co składają się nie tylko odpowiedzi na pytania zadawane na liveczacie, ale również kwestia szybkości wypłat czy pomocy w razie problemów.

Wymieniliśmy najważniejsze cechy jakimi powinni kierować się gracze wybierający swojego pierwszego bukmachera online.