Najlepsi bukmacherzy online Liczba bukmacherów rośnie z miesiąca na miesiąc, podczas gdy jeszcze kilka lat temu mogliśmy obstawiać zakłady tylko w kilku najpopularniejszych.

Mistrzostwa Świata - Ciekawostki

Historia Mistrzostw Świata to spektakl składający się z 19-tu aktów. Tyle bowiem do tej pory zostało rozegranych turniejów. Najważniejsza piłkarska impreza globu rozgrywana jest nieprzerwanie co 4 lata (oprócz okresu II Wojny Światowej) od 1930 roku. 84 lata rywalizacji przyniosły nam wiele spektakularnych meczów, niezapomnianych postaci i do dzisiaj nie pobitych rekordów. Na stronie mistrzostwaswiata2014.pl można przeczytać jak przebiegał pierwszy turniej w Urugwaju i ile brało w nim udział reprezentacji narodowych. Nie zawsze bowiem występowały 32 państwa (jak to będzie miało miejsce na Mistrzostwach Świata w Brazylii), a ta liczba kilkukrotnie się zmieniała. Poza tym można się dowiedzieć o najlepszych snajperach na poszczególnych imprezach, czy zawodnikach, którzy w dotychczasowej historii najwięcej razy „wpisywali się” na listę strzelców.

Nie każdy musi pamiętać lata 70-te, czy 80-te, a wtedy też nie brakowało wielkich piłkarskich osobistości. Osoby, których interesują wszelkie - nawet najdrobniejsze i najbardziej szczegółowe - ciekawostki także znajdą coś dla siebie. Najszybciej strzelony gol, najmłodszy piłkarz w dziejach Mistrzostw Świata, czy golkiper, który puścił najwięcej goli - to wszystko znajdziesz na stronie, która opisuje Mistrzostwa Świata. Mnóstwo informacji o trenerach, bramkarzach, „lisach pola karnego” pozwoli uzmysłowić sobie, jak to wszystko wyglądało kiedyś i daje szansę na porównanie do czasów obecnych. Każdy szanujący się kibic powinien wiedzieć co nieco o takich zawodnikach jak Pele, czy Gerd Muller, a krótkich sylwetek wielkich piłkarzy jest tam bez liku.